Intencje mszalne

NIEDZIELA 10 LISTOPADA 2019

07:00    +RODZINA PUPEK I WYSOKIŃSKICH
08:30    +RODZICE Z RODZINY WOJTARSKICH I KRASOWSKICH +DZIADKOWIE
10:00    +CZŁONKINIE RÓŻY IV
11:15    +ZUZANNA+WŁADYSŁAW+RODZICE Z OBOJGA STRON
12:30    DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PRO¦Bˇ O ZDROWIE I DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWODLA WANDY ¦MIGIELSKIEJ W 80 URODZINY
12:30    CHRZEST ¦W.HELENA GALTIE - PO MSZY ¦W.
15:00    MSZA ŁACIŃSKA
19:00    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI

PONIEDZIAŁEK 11 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
10:00    ZA OJCZYZNĘ-CHRZEST ¦W.KRZYSZTOF MERCHUT
18:00    +ANNA+RYSZARD ROMANÓW +MIKOŁAJ FARYNIK +MICHAŁ +ADELA HRYNCEWICZ +JAN TOPOREK
18:40    Różaniec za Henrykę Włodarczyk

WTOREK 12 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
18:00    +WANDA GLABISZEWSKA (1 R.¦.) +RODZICE Z OBOJGA STRON
18:00    +JERZY KLEIN (8 R.¦.) +RODZICE Z OBOJGA STRON
18:40    Różaniec za Henrykę Włodarczyk

¦RODA 13 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
12:00    Msza ¶w. pożegnalna +Henryki Włodarczyk
18:00    +JÓZEF GABRYJELCZYK (30 R.¦.) +JADWIGA GABRYJELCZYK +WŁADYSŁAWA, STEFAN BIJAK
18:00    +MARIA BULMAN (3 R.¦.)

CZWARTEK 14 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
18:00    MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIˇTEK 15 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
06:30    +ZYGMUNT LITTWITZ
18:00    +EUGENIUSZ GRZELAK (4 R.¦.) +Z RODZINY+KOCHANYCH RODZICÓW; +IGNACY I +APOLONIA

SOBOTA 16 LISTOPADA 2019

06:30    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
18:00    +STANISŁAW PALCZEWSKI (101 ROCZNICA URODZIN) +ANNA PALCZEWSKA (95 ROCZNICA URODZIN)

NIEDZIELA 17 LISTOPADA 2019

07:00    +STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
08:30    +RAJMUND ZIELIŃSKI (1 R.¦.)
10:00    +ANDRZEJ, WILHELMINA, KAZIMIERZ, ZOFIA, JÓZEF, JANINA
10:00    +GRZEGORZ WALENTOWICZ (51 ROCZNICA URODZIN)
11:15    +ZBIGNIEW, MIECZYSŁAW
12:30    +STANISŁAW KWIATKOWSKI
15:00    MSZA ŁACIŃSKA
19:00    +EWA TABOR-CIURKOWSKA +ANDRZEJ TABOR (OFIARUJE RODZINA WUJEK Z WIERZCHOSŁAWIC)
Parafia ¦więtej Barbary w Gdańsku 2013-2019. Wizyt: